Uncategorized

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’dan ihanet savlarına ortak cevap

0

Ulan İstanbul dizisindeki rol arkadaşlıklarını gerçek hayatta nikah masasına taşıyan ve evlilikleriyle toplumsal medyanın en beğenilen çiftleri ortasına giren oyuncular Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’ndan hayranlarını şoke eden bir haber geldi. Çift mutabakatlı olarak boşandı.

Üç yıllık evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandıran oyuncular Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım, haklarında çıkan ihanet argümanları için ortak bir açıklama yayımladılar. Yıldırım ve Eyüboğlu, açıklamalarında şu sözlere yer verdiler:

“26 Haziran 2019 tarihinden itibaren sonlanan evliliğimizle ilgili basında çıkan haberleri üzülerek takip ediyoruz. Toplumsal medyada ve basında evliliğimizin sonlanmasının akabinde çıkan haberler büsbütün asılsızdır. Daha evvel söylediğimiz üzere bundan sonra da bağlantımız dostça olarak devam edecektir. Sizlerin de özel hayatımıza göstereceğiniz anlayış ve hürmet için teşekkür ederiz.” 

NEDEN BOŞANDIKLARI MUHAKKAK OLDU

2013 yılında başlayan arkadaşlıklarını evliliğe yönelten ve mutluluklarıyla herkesi kıskandıran ünlü çift Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu boşandı. Çiftin boşanma haberi, yayımlanan şu iletiyle duyuruldu: ‘Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ortak aldıkları karar doğrultusunda mutabakatlı olarak boşanmıştır. Bundan sonraki hayatlarında bağlarına hürmet ve sevgi çerçevesinde dostça olarak devam edeceklerdir.’ 

Çiftin, neden boşandıkları ortaya çıktı. Davaya avukatları ile katılan çift, hakimin, ‘Boşanma konusunda kararlı mısınız?’ sorusuna, sırasıyla şu karşılığı verdiler. Eyüboğlu, “Davalı ile ortamızda şiddetli geçimsizlik vardır. Boşanmamıza karar verilsin. Davalıdan nafaka ya da tazminat talebim yoktur.” derken, Yıldırım ise, anlaşmalı olarak boşanmak istediklerini belirtti. Çift, mutabakatlı boşanmalı protokolü çerçevesinde, 3 yıllık evliliklerini bitirmiş oldu.

admin

Esra Erol’dan eşine romantik mesaj! Âlâ ki varsın…

Previous article

Afili Aşk dizisinin hayranlarından alkışlanacak hareket!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir