Uncategorized

Evliliği 36 saat süren Zerrin Özer’den duygusal açıklama

0

Ünlü müzikçi Zerrin Özer, 36 süren evliliği hakkında konuştu. ‘Sevgiyi zorla satın alamazsınız’ diyen Özer, açıklamasıyla herkesi duygulandırdı.

Yalnızca 36 saat süren evliliğiyle gündem olan ve sıkıntı günler yaşayan Zerrin Özer, tüm bu sürecin akabinde Bursa’da sahneye çıktı. Ünlü müzikçi, yaşadıklarını ve hissettiklerini şu cümlelerle anlattı.

“Söylediğim her kelamın ardındayım. Benim en büyük cümlem; ‘Rabbim, sevenlerimi, sevdiklerimi başımdan eksik etme’dir. Sevgiyi zorla satın alamazsınız. Hayatım boyunca doğal oldum, her şeyimi paylaştım. İçimden geldiği üzere yaşadım. Özür diledim, sinirlendim fakat 37 yıldır de sevenlerim beni tanıdılar. ‘Zerrin bizim kızımız, bizim mahallenin kızı mecnundur, lakin dürüsttür, doğrudur, palavra bilmez’ dediler. Zira halktan geldim.”

“O çıkacağınız mühlet de hayatınızın sonuna kadar bitmez. O yüzden değerlidir halkımız. Her şeyin, gerçeklerin, doğruların farkındadır. Biliyorlar ki bir tane meczup Zerrin’leri var. Hepimizi mahallede aileler üzere hissediyorum. Hiçbir vakit sevenlerimden hayranlarım diye kelam etmem, kelam etmeyi sevmem. Zira hayran demek, kendinizi bir basamak üstte görmek demektir. Bizler eşitiz, ben yalnızca çıkmışım müzik söylüyorum, onları memnun edebiliyorsam, ne keyifli. Tek bildiğim şey var, insan olabilmek. İnsan olmaya çalışmaya devam ettim yıllarca. Sanırım değerli halkımız da bunu görüyor.”

admin

Reynmen bu sefer çok iddialı! Toplumsal medya hesabını kapatacak…

Previous article

Konutta yapılabilecek en tesirli ve doğal eski yordam hamilelik testleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir