Uncategorized

Erkan Petekkaya: Sevgi gösterdikçe kazık yedim

0

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, TRT 2’de ekrana gelen Sinema Üzere Hayatlar programına katıldı ve burada bir ekip açıklamalarda bulundu. Petekkaya, insanlara güvendiğini sonrasında canı yansa da bundan pişmanlık duymadığını lisana getirdi.

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Hülya Koçyiğit’in sunumuyla ekrana gelen Sinema Üzere Hayatlar programına konuk oldu. Petekkaya, program sırasında mesleği ve rol aldığı O denli Bir Geçer Vakit Ki dizisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ali Kaptan rolünü oynadığı O denli Bir Geçer Vakit Ki dizisi hakkında konuşan Petekkaya, ‘Öyle Bir Geçer Vakit Ki’de ‘Ali Kaptan’ı canlandırırken yollarda küfür yemekten çok korktum. Lakin hiç başıma gelmedi. İtiraf edeyim, bu rol yıllarca uykularımı kaçırdı. Bostancı’da oturduğum mahallede kimsenin sevmediği bir adam vardı. Lakin ben ön yargılı değildim. O adamı neden sevdiğimi, adamın neden sevilmediğini düşünüp ‘Ali Kaptan’ karakterini o formda ortaya çıkardım.’ açıklamasında bulundu.

Yeşilçam sinemalarının çekildiği o eski devirlerde teknik açıdan yer almak istemeyeceğini söyleyen Petekkaya, ‘Teknik olarak sinemanın eski devrinde olmak istemezdim fakat ortamı yaşamak isterdim. Bize, size (Hülya Koçyitiğit) gösterilen hürmet gösterilmiyor. Mesela ben sizi gördüğümde ne yapacağımı şaşırdım.’ tabirlerini kullandı. 

Petekkaya kelamlarını, ‘İnsanlara sevgi gösterdikçe kazık yedim. Tanıştığım her beşere 10 puan veriyorum. Sonrasında canım yansa da pişman olmuyorum.’ formunda sürdürdü.

admin

Kadir Doğulu’dan alkışlanacak hareket!

Previous article

Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor! Dudak uçuklatan nafaka…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir