Uncategorized

En lezzetli kruvasan nereden alınır? Kruvasan yenecek yerler

0

Fransız kahvaltısını olan Kruvasan, Türk kültüründe de yaygınlaşmıştır. Bilhassa her şey dahil otellerde sabahları açık büfe hizmetinde konuklara açık sunulan çikolatalı krepler Kruvasan’ın tadı eş kıymetindedir. Pekala, Fransızların kahvaltısı Kruvasan’ı bulacağınız yerler nerelerdir? İstanbul’da Kruvasan nereden alınır? İşte, Kruvasan adresleri…

Özel milföy hamuruyla yapılan ve kahvaltıların bir numaralı güç kaynağı olan Kruvasan, Fransızların kahvaltı kültüründen gelme bir yiyecektir. Ağır çikolata kıvamıyla kızartmış çıtır hamurun karışımı her yaştan insanın sevdiği bir tat olarak sofralarda yerini almaktadır. 5 çayında da tercih edilen Kruvasan’ı nereden bulabilirsiniz? Lezzetli bir Kruvasan için hangi yere gidilmelidir? İstanbul’da Kruvasan yenecek yerler nerelerdir? İşte, sizlere özel hazırladığımız Kruvasan yerleri…

KRUVASAN NEREDEN ALINIR?

Kadıköy’de bulunan Paul Cafe sizlere kusursuz bir Kruvasan ziyafeti sunacak. Buradan beklediğinizi bulacaksınız.

Kanyon AVM’de bulunan Dean &Deluca isimli yerde günün her saati enfes tattaki kruvasanlardan bulabilirsiniz. Sinema günü yapıyorsanız, Kruvasan’ı da yanınıza almayı unutmayınız.

İstanbul’da merkezi pozisyonda bulunan Starbucks şubelerinden Kruvasan çeşitlerinden bulabilir ve arkadaşlarınızla çay eşliğinde bir keyif yapabilirsiniz.

Nişantaşı’nda açılmış Kruvasan Kafe, kruvasan tutkunları tarafından akın edilen nadide yerlerin ortasında. İmalinden servis edilişine kadar müşterilerden olumlu yorumlar ve reaksiyonlar alan bu yeri gözden kaçırmamanızı öneriyoruz. 

admin

Seferihisar nerede? Seferihisar’da gezilecek yerler

Previous article

Filizlenmiş soğan sarımsak yenir mi? Filizlenmemesi için ne yapılmalı?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir