Uncategorized

En hoş yazlık konut dekorasyonları

0

Artık yazlıklara gitme vakti. Pekala yazlık meskenlerimiz buna ne kadar müsait. Konutlarımız yaz için hazır mı? 2019 yazında konutlarımızı nasıl dekore etmeliyiz? Şık ve bir o kadar pratik dekorasyon fikirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Yazlıklarınıza farklı bir mana katacak olan bu dekorasyon teklifleri, 2019 modasını meskenlerinize taşımayı amaçlıyor. Yazlık dekorasyonu teklifleri, tüm ayrıntılarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

Haziran’ın son haftasına girdik. Herkes birer birer yazlıklarına yanlışsız yola çıkıyor. Pekala yazın neredeyse tamamını geçireceğiniz, konuklarınızı ağırlayacağınız yazlıklarınız, yeni yaz dönemi için hazır mı? 2019 yaz dönemi dekorasyon modasını, yazlıklarınıza uygulama vakti geldi de geçiyor bile. Daha evvel sizler için, ‘Yaz aylarına özel mükemmel dekorasyon önerileri’ni derlemiştik. Bu sefer de en hoş yazlık mesken dekorasyonlarını sunuyoruz. Konutlarınızı renklendireceğiniz, doğayı olduğu üzere dekorasyonlarınıza taşıyabileceğiniz bu fikirler ile hayalinizin de ötesinde bir yazlık tasarlamış olabileceksiniz. Öyleyse artık 2019 yaz döneminin trend dekorasyon tekliflerinden derlenmiş olan, en hoş yazlık konut dekorasyonlarına yakından bakalım:

YAZ AYLARINA ÖZEL HARİKA DEKORASYON FİKİRLERİ İÇİN TIKLAYIN…

EN HOŞ YAZLIK MESKEN DEKORASYONLARI

Isınan havalar sebebiyle herkes serin yerleri mesken tutmuş durumda. Bu sebeple yazlıklarımızın da serin bir ortam oluşturması gerek. Bu nedenle dekorasyon yaparken kıymet vermeniz gereken en temel şey budur. Öbür noktalar ise sırasıyla şöyledir:

– Mobilyalarınızın rengi, ortamın hakimiyet alanını belirlemek konusunda öncüdür. Şayet dingin ve huzurlu bir ortam arıyorsanız muhakkak daha sade renkleri tercih etmelisiniz. Mobilyalarınızda soft renkleri kullanın fakat canlılık katmak istiyorsanız, aksesuarlarınızda parlak renkleri kullanın.

– Sadelikten yana olan haliniz, eşya mantığında da sürsün. Az eşya kullanarak geniş alan oluşturun ve kalabalıklardan uzaklaşmış olun.

– Dekorasyon modeli seçerken country ve vintage usulleri seçebilirsiniz. Bunun dışında ahşap mobilya dekorasyonu da, yazlıklarınız için en uygun olanı olacaktır.

admin

Süratli bronzlaşmak için ne yapılır?

Previous article

Samsun’da gezilecek yerler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir