Anne ve ÇocukModa

Düğünde ne giyilir? Çocuk düğün kıyafet modelleri

0

Düğün günlerinde davetlilerin içinde parlamak ve tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız, çocuklarınıza giydirebileceğiniz en şık ve rahat kıyafet tekliflerini sizler için derledik. Pekala çocuklara düğün kıyafeti olarak ne giydirilmeli? Düğün için kız ve erkek çocuk kıyafet model tavsiyelerini haberimizde okuyabilirsiniz…

Evlenme kararı alan çiftlerin hayatlarını birleştireceği ve bundan sonra kendilerine yesyeni bir sayfa açacakları düğün günü, çiftlerin kendi dilekleri doğrultusunda istenilen mevsime nazaran ayarlanır. Mevsimine uygun dizayn edilen düğün yerinde bilhassa de düğün sahipleri başta olmak üzere davetliler de baştan aşağı şık olmaya ihtimam gösterir. Pekala herkes bu kadar şık olmaya uğraş gösterirken çocuklar nasıl giydirilmeli? Vitrinlerde gördüğümüz kabarık türlü gelinlikler, düğün sahibi yakını olan çocuklar için ülkü bir kıyafet seçimi olabilir.

Muhtemelen sırf o gün içerisinde giyilebilecek olan gelinlik modelli elbiseler epeyce göz alıcıdır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir konu var ki o da çocukların gün uzunluğu koşuşturma içinde olacağı için kendilerini rahat hissetmeleridir. Münasebetiyle ayaklarına dolanan uzun ve katmanlı elbiseler tercih edilmemelidir. Orta uzunlukta, ya da biraz dizin altında elbiseler onlar için daha ülküdür.

Renklerini ise ister renkli, ister gelin üzere bembeyaz bir elbiseden yana tercih edebilirsiniz. Erkek çocuklarda en az kızlar kadar dikkat alımlı görünmek isteyebilir. Kır düğünü ya da kıyı kenarında bir kumsal düğünü yapılmayacaksa şayet resmi düğünler için erkeklerde en ideali ekip elbise ya da smokindir.

Kır, kumsal ya da nikah üzere yerlerde de kumaş pantolon üzerine renkli bir blazer ceketlerle bir kombin yapabilirsiniz. Erkek çocuklarının kendilerini damat ya da sağdıç üzere hissetmesi onları memnun edecektir.

N11.COM DANTELLİ ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ 99,99 TL

MİNİCİTY KIZ ÇOCUK GELİNLİK ELBİSE MODELİ 125,00 TL

ERKEK ÇOCUK SMOKİN GRUBU 139,90 TL

TRENDYOL ERKEK ÇOCUK SİYAH YELEK 47,25 TL

admin

Bebeğiniz için elmalı ve irmikli muhallebi tarifi

Previous article

Tek ve çift yumurta ikizlerinin farkları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir