Uncategorized

Dönemin en trend pötikare elbise modelleri

0

Yaz döneminin en trend modüllerinden olan pötikare elbiseler, yanlışsız kombin ve renk ahengi ile istenilen şıklığı sunuyor. Hoooopstore, Koton, Trendyol üzere ünlü markaların da kataloglarında yer alan pötikare elbise modelleri, her renk ve modelde karşımıza çıkıyor. Pekala bir pötikare elbise nasıl kombinlenir? Pötikare elbiseler, hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Pötikare elbiseler, tüm ayrıntılarıyla yasemin.com’da!

Modasını hiçbir vakit kaybetmeyen, vintage de diyebileceğimiz pötikare elbise modüller, her vakit şık bir manzara oluşturuyor. Hoopstore, Trendyol, Koton üzere markaların yaz koleksiyonlarında kendisine yer bulan pötikare elbiseler, birbirinden farklı renk ve model seçenekleriyle de göz dolduruyor. Lakin pötikare elbiseleri kombinlerken dikkat edilmesi gereken belirli başlı noktalar bulunuyor. Sizler için pötikare elbiseleri kombinlerken uygulamanız gereken elbise kombinlerini derledik. 2019 döneminin en trend pötikare elbise modellerini ve fiyat aralıklarını da ayrıyeten bir ortaya getirdik. İşte pötikare elbise modasının tüm ayrıntıları:

PÖTİKARE ELBİSELER NASIL KOMBİNLENİR? DÖNEMİN TREND PÖTİKARE ELBİSE MODELLERİ

Pötikare bir elbiseyi kombinlerken kıymet vermeniz gereken şey; renk kombinasyonudur. İkili renk kullanacağınız için ekstra ayrıntıları da uyumlu seçmeniz gerekir. Şayet siyah-beyaz bir pötikare elbise kullanıyorsanız, kullanacağınız aksesuar ve kesimleri siyah renkle kombinleyin. Siyah dışında bir ton kullanmak istiyorsanız da camel rengi bir trençkot tercih edin.

TRENDYOL: 20 TL

TRENDYOL: 50 TL

Denim kesimler, pötikare modellerin en yeterli ekürülerinden biri kabul edilebilir. Bununla birlikte hasır aksesuarlar da pötikare elbiselerle ahenk sağlayacaktır.

TRENDYOL: 30 TL

TRENDYOL: 35 TL

Pötikare elbiseler için en uyumlu renklerden biri hardal sarısıdır. Vintage ve retro kavramının en bilindik kesimlerinden olan pötikare elbiseler; hardal sarısı renkler ve küçük topuklu ayakkabılarla mükemmel bir ahenk yakalar.

KOTON: 46 TL

KOTON: 52 TL

KOTON: 52 TL

HOOOOPSTORE: 135 TL

HOOOOPSTORE: 135 TL

HOOOOPSTORE: 135 TL

admin

Yanlışsız kemer kullanım hali nasıldır? 2019’un trend kemer modelleri

Previous article

Kına geceleri için şık ve rahat kombin teklifleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir