Uncategorized

Dönemin en şık sandalet modelleri neler? En uygun sandalet modelleri

0

Yaz dönemi ayakkabı modellerinden olan sandalet modelleri, hem şık hem de rahat olmaları sebebiyle epeyce tercih ediliyor. Her renk ve modelde karşımıza çıkan sandaletler için alışveriş yaparken, muhakkak seçeneklere dikkat etmemiz gerekiyor. Dönemin en şık sandalet modelleri neler? En güzel sandalet modelleri hangileri? 2019 sandalet modelleri ve fiyatları neler? İşte 2019 sandalet modelleri.

Dönemin en trend ayakkabı modeli, sandaletlerdir. Yazın ayaklarınıza ferahlık getiren, hem rahat hem de şık bir manzara sağlayan sandaletler için birçok model mevcut. Gerçekten daha evvel de spor sandalet modellerini ve spor sandalet modellerini seçerken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derlemiştik. Bu içeriğimiz içerisinde ise çeşitlere değil direkt sandalet modellerine eğiliyoruz. Bir sandalet satın alırken ehemmiyet vermeniz gereken en değerli şey, ayakkabının hangi materyallerden yapıldığıdır. Zira her materyal, yaz için uygun değildir. Bu manada polyester ve naylon kumaşları tercih etmemeniz gerekir. Bu kumaşlar, yazın ayaklara rahatlık vermez. Bunun dışında ayak yapınıza da ehemmiyet vermeniz gerekir. Kimi ayaklar, sandalet modelleri için uygun değildir. Şayet düz tabanlı biriyseniz örneğin, sandalet modelleri sizin için uygun değildir. Bunlar, sandalet alırken ayak yapınız ve sıhhatiyle ilgili bilmeniz gerekenler… Pekala bir sandalet modelinde en uygun olan dizaynlar hangileridir? Hangi model ayak sıhhati için en ülkü olandır ve dönemin sandalet modellerinde neler yer alıyor? Öyleyse artık sandalet modasına dair ayrıntılara yakından bakalım:

DÖNEMİN EN ŞIK SANDALET MODELLERİ NELER? EN UYGUN SANDALET MODELLERİ

Sandalet modelleri için parmak ortası ve lastikli olmak üzere 2 çeşit bulunur. Parmak ortası modeller, en çok bilinen ve klasikleşen ayakkabı modelleridir. Bu modeller, ayak sıhhati için pek de uygun değildir. 

FLO: 80 TL

FLO: 80 TL

Yürümek konusunda zorluk yaşatan bu modeller, ayak sıhhati konusunda olumsuz tesirler oluşturuyor.

FLO: 125 TL

FLO: 159 TL

Fakat bantlı sandalet modelleri bu manada en gerçek modeller olacaktır. Zira bantlı modeller, yürüme konusunda bir zorluk yaşatmaz ve ayak sağılığına da olumsuz tesir etmez.

BURQU: 279 TL

BURQU: 279 TL

Belirttiğimiz üzere bunların dışında, düz tabanlı olup olmadığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Düz tabanlı biriyseniz, bantlı model giyseniz dahi sandalet modelleri sizin için sağlıklı olmayacaktır.

YARGICI: 320 TL

YARGICI: 350 TL

DERİMOD: 80 TL

DERİMOD: 150 TL

admin

Aslıhan Doğan ve oğlu Hamza gezmelerde!

Previous article

Gargamel’i oysaki Kurtlar Vadisi’nin yıldız ismi seslendiriyormuş!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir