Uncategorized

Diadermine Lift+Güneş Gözetici Spf 30 Kremi kullananlar şad mu?

0

Yaz aylarında en çok gereksinimimiz olan şey güneş kremleridir. Ziyanlı güneş ışınlarından cildinizi korumak birebir vakitte yaşlılık izlerini geciktirmek istiyorsanız, son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Diadermine markasının Lift+Güneş Hami Spf 30 Kremi kullanabilirsiniz. Pekala Diadermine Lift+Güneş Kollayıcı Spf 30 Kremi nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Esirgeyici Spf 30 Krem fiyatı nedir? Diadermine Lift+Güneş Kollayıcı Spf 30 Kremi kullananlar mutlu mu? öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Yaz aylarında ister kentte ister tatilde olalım, güneşin ziyanlı tesirlerinden korunmak çok değerlidir. Güneş ışınlarının cilde ziyan verdiği ve bu durumun görünür cilt yaşlanmasının %80’inden sorumlu olduğu bilinen bir gerçek. Zararlı ultra viyole ışınları (özellikle UVA) erken derin kırışıklıklara, ciltte sarkmalara ve yaşlılık lekeleri ile sonuçlanan hücre hasarlarına neden oluyor. 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, güneşin tadını inançla çıkarabilmeniz için Lift + Güneş Gözetici Krem’i piyasaya sürdü. Sıkılaştırıcı Tesir ve UVA/UVB Muhafazası Diadermine Lift+ Güneş Hami Krem, yaşlanmaya karşı 2 güçlü etkiyi birleştiriyor.

Uzun vadeli esneklik ve sıkılık için güçlü Pro-kolajen içerik, kolajen üretimini destekleyerek kolajen yoğunluğunu ve cilt sıkılığını artırmaya yardımcı olan bu krem, yaşlanma zıddı SPF 30 kompleksi ile zenginleştirilmiş formül ise UV ışınlarına karşı %98 müdafaa sağlıyor ve erken yaşlanmanın önüne geçiyor. Infrared Teknolojisi de cildi, önemli hücre hasarlarına ve yaşlanmaya karşı koruyor.

Diadermine Lift+ Güneş Kollayıcı Krem, cildi koruyup nemlendirirken sıkılaşmasını sağlayarak kırışıklıkları da azaltıyor. Eseri Diadermine ile cildinizi temizledikten sonra uygulamanız öneriliyor. Hoşluk rutininizi tamamlamak için LIFT+NUTRITION Gece Kremi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Yağlı, olağan ve kuru ciltler için uygun olan eser, kolay emilen ve tazeleyici dokusu ile de dikkat çekiyor.

Çoklukla 25 yaşından itibaren kullanabileceğiniz eser, dermatolojik olarak test edilmiştir vehassasciltlerde de kullanıma uygundur ve bu “ECARF” (Avrupa Alerji Araştırma Vakfı) tarafından onaylanmıştır.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ ESİRGEYİCİ SPF 30 KREM NASIL KULLANILIR?

Uygun eserlerle temizlenmiş cildinize, yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Makyaj altına kullanabilirsiniz.Hızla emilen ve cilt yüzeyinde yağlı bir his bırakmayan kremin üzerine makyaj yapılmasında bir sakınca bulunmuyor. Diadermine güneş esirgeyici krem, cildinde elastikiyet kaybı olanlar için ülkü bir formüle sahip olmasıyla beğeni topluyor. Tam bir muhafaza sağlayabilmesi için güneşe çıkmadan 20 dakika evvel sürülmesi öneriliyor.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ KOLLAYICI SPF 30 KREM FİYATI NEDİR?

Cildinizi yaşınıza ve cilt tipinize uygun olan eserlerle korumak, beslemek, nemlendirmek, meseleleri onarmak hoş, genç ve sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olmak için oldukça önemli bir eser olan bu kremin raf fiyatı, 59,90 TL’dir. 

admin

Uyku öncesi nasıl cilt bakımı yapılmalı?

Previous article

Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar şad mu?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir