Uncategorized

Dermatix Silikon Jel ne işe fayda? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır?

0

Cildinizdeki yara, kesik ve çizik izlerinden, ameliyat sonrası bedeninizde size hatıra kalan yara izlerinden bir an evvel kurtulmak istiyorsanız sizlere mucize bir eserin incelemesini yapıyoruz. Amerika kökenli Dermatix Silikon Jel yaraya süratlice nüfus ederek, yara izinin kısa bir müddette güzelleşmesine yardımcı oluyor. Pekala Dermatix Silikon Jel ne işe fayda? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır? yazımızda tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

Dermatix Silikon Jel; Derideki şimdi olgunlaşmamış yara izlerinin görünümünü güzelleştirmek, cildi pürüzsüz ve meselesiz bir görünüme kavuşturmak maksadıyla imal edilen Dermatix Ultra Gel; yaranın görünümünü düzelten, şeffaf ve silikonsu bir jel olma özelliği taşıyor. Derideki kabaran yara izlerini düzleştirerek, deriyi pürüzsüzleştiren Dermatix Ultra Gel; ciltteki koyu, kırmızı renkli yara izlerinden kurtulabilmenize yardımcı oluyor. Bir öteki ismi Dermatixsi Ultra Silikon Jel olan bu jel, Amerika’da üretilse de ülkemizin yanı sıra pek çok ülkeye ihraç ediliyor. Dermatix silikon gel; 15 mglık tüplerde satışa sunuluyor. 

Yenilenmiş formülü ile ismi Dermatix Ultra Silikon Jel olarak değişen eser; silikon teknolojisinin kullanıldığı bir eser olarak, yaralara anında nüfus ediyor. Sırf yaraların düzgünleşme mühletini kısaltmakla kalmayarak, yaraların yol açtığı kabarıklığı alarak, derinin düz ve pürüzsüz görünmesini de sağlıyor. Ameliyat sonrası yaralara, ciltteki çizik ve kesiklere, her türlü yaralanmalara hatta yanık izlerine bile âlâ gelen bu jel; cildin nem istikrarını gözeterek, yaranın kurumasını ve kabarmasını önlüyor. Tahriş olan cildi toparladığından estetik sonrası ciltte beliren tahriş, kızarıklık ve şişkinlikleri de alıyor.

İHTAR: Cildinizdeki açık ve şimdi kapanmamış yaraların tedavisinde bu jeli kullanmamalı, kesinlikle bir doktora görünmelisiniz.

DERMATİX SLİKON GEL NASIL KULLANILIR?

Kullanımı hayli kolay olan bu eseri, sabah ve akşam yani günde iki sefer olacak halde cildinize uygulamalısınız. En az 2 ay boyunca bu kremi sistemli olarak kullanmayı sürdürmelisiniz. Silikon jeli cildinize uygulamadan evvel kesinlikle yara izinin olduğu bölgeyi güzelce temizleyip, kurulamalısınız. Yaranın ıslak olmadığından da emin olmanız gerekiyor.

Jelden az bir ölçü olacak halde yaranızın üzerine ince bir katman halinde sürmeli, parmaklarınızla yavaşça masaj yaparak, yaranın üzerine güzelce yedirmelisiniz.

DERMATİX SLİKON GEL FİYATI

70 TL üzere bir fiyata satışa sunulan eseri eczanelerin yanı sıra dermokozmetik eser satışı gerçekleştiren online alışveriş sitelerinden de satın alma bahtınız bulunuyor. 

admin

Geometrik desenler nasıl kombinlenir?

Previous article

Pirinç suyu saç uzatır mı? Pirinç suyunun saça yararları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir