Uncategorized

Contractubex krem ne işe fayda? Contractubex krem nasıl kullanılır?

0

Cildinizdeki yıllardır geçmeyen yaralara, ameliyat izlerine hatta en hasarlı dikiş izlerinizi giderecek mucize bir kremi sizlerle paylaşıyoruz. Contractubex krem son günlerin en çok konuşulan eserle ortasında. Tüm kullandığınız kremleri unutturacak tıpkı vakitte yara, sivilce izlerini geçirecek olan Contractubex krem ne işe fayda? Contractubex krem nasıl kullanılır? bu haberimizin ayrıntılarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Contractubex krem; Vücutta bir türlü güzelleşmeyen yara izleri, yanıklar, hatta cilt kusurları kısa müddette geçirmek için kullanılan bir medikal kremdir. Dış görünüşte bulunan kusurlar insanları olumsuz tarafta etkileyebilir,  istenmeyen yara izleri, yanıklar, sivilce izleri, deride bulunan kusurları Contractubex jel ile rahatlıkla ortadan kaldırılabilir. Çoklukla pek çok kişi ameliyat sonrası oluşan izlerin, yaralanma, dikiş izi, kazalar, doğum sonrası oluşan çatlakların kalıcı olmasından ötürü şikayet eder. Bu durumda imdadımıza Contractubex yetişiyor. Sayısız yararı bulunan Contractubex jel derinleşmiş akne izleri, kaşıma sebebi ile oluşan ciltte bariz izleri hatta ameliyat ile alınmış benlerden kalan izleri yok etmesi çok kolaydır.

İçeriğinde bulunan Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin madddeleri sayesinde oluşan yaraların ve meyyit dokunun yenilenmesi güzelleşmesi sağlanıyor. Contractubex kremi bilhassa doğum sonrası yada çok kilo veren şahıslarda oluşan çatlakların kapatılmasında mükemmel sonuçlar verdiği görülmüştür.  Contractubex krem ile hamilelik sonrası oluşan çatlaklar yada çok kilo verdikten sonra derinin çok gerilmesi ve gevşemesi sonucu bel ile göbek etrafında ortaya çıkan çatlakların yok edilmesinde aktif bir husustur. Bu üzere deri deformasyonların da derinin üst kısmı hasar gördüğü üzere alt katman bu hasardan nasibini alır ve güzelleşme süreci biraz uzun sürebilir.

Yıllar evvel olan bir kaza, ameliyat yada eskilerden kalmış bir yanık izi Contractubex jel ile geçebilir. Burada bilmeniz gereken kıymetli konu ise yara izi ne kadar eski ise düzgünleşme süreci de buna bağlı olarak uzamaktadır. Tertipli kullanarak kesin sonuç almanız mümkündür.

Sivilce izleri içinde tesirli sonuçlar alabileceğiniz Contractubex jel ile ergenlik dönemimde oluşan sivilcelerin yok edilmesinde hatta geçse bile sivilcelerin yerine gelen çukurlukların, izlerin yok edilmesinde Contractubex jel’i kullanarak olumlu sonuçlar almanız mümkündür.

CONTRACTUBEX KREM NASIL KULLANILIR?

Deri üzerinde bulunan yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, ameliyat izler ve buna misal izlerin üzerine sürülür ve hafif masaj yapılarak problemli bölgeye uygulanır. İlacın tesirinin ortaya çıkması için gün içerisinde an az 2 yada hekiminizin tavsiyesi ile önerdiği sıklıkta kullanılır. Contractubex krem mümkün epey problemli bölgeye parmaklarınız yardımı ile ovalar formda sürünüz. 

Sivilce izleri için ise; Şayet hekim tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 kere problemli olan bölgeye uygulanması ve tıpkı halde bir ölçü jelin problemli bölgeye yedirilmeden katman kalacak biçimde bırakılması gerekmektedir.

Şayet hekim tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 kere problemli olan bölgeye uygulanması ve birebir formda bir ölçü jelin sıkıntılı bölgeye yedirilmeden katman kalacak formda bırakılması gerekmektedir.

CONTRACTUBEX KREM FİYATI

Contractubex krem Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle hekiminize danışınız. Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 53,57 TL’dir.

admin

Jessica May: 3 günde 3 kilo verdim

Previous article

Yaz gelinlerine özel çiçek buketi modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir