Uncategorized

Celine Dion son haliyle sevenlerini üzdü! Bir deri bir kemik kaldı!

0

Oscar ödüllü müzikçi Celine Dion, evvelki gün Paris’te objektiflere yansıdı. 51 yaşındaki Dion’un hali sevenlerini üzdü. İşte, haberin detayları…

Oscarlı Titanic sinemasının favori soundtrack’ı My heart will go on Paris’te objektiflere takılan Celine Dion, çok kaybettiği kilolarla alakalı olumsuz tenkitlere maruz kaldı. Çok zayıflamasına ait olarak ise çarpıcı açıklamalarda bulundu. Celine Dion kimsenin kendisini beğenmek zorunda olmadığını ayrıyeten lisana getirdi. Celine Dion “70 yaşında üzere görünüyor” üzere bir çok eleştirisel yorumlara “Beni beğeniyorsanız sizin için her vakit varım beğenmiyorsanız beni rahat bırakın”halinde net cevaplarda bulundu.

“Dancing has been in my DNA all my life. I do this four times a week. People say, ‘She’s a lot thinner,’ but I’m workin hard. I like to move, and [weight loss] comes with it.”

“Dans benim DNA’larımda haftada 4 sefer yapıyorum. Beşerler çok zayıfladığımı söylüyor lakin ben hareket etmeyi seviyor ve çok sıkı çalışıyorum haliyle zayıflama beraberinde geliyor”açıklamalarında bulundu.

admin

Hacı adayları ‘Sıfır Atık Sıfır İsraf’ şuuruyla ibadet edecekler

Previous article

Umutsuz mesken bayanlarının Eva Longoria’sı hamileliği hakkında konuştu!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir