Uncategorized

Bioderma Sebium Foaming Gel ne işe fayda? Bioderma Sebium Foaming Gel nasıl kullanılır?

0

Cildinizdeki tüm makyaj kalıntılarını derinlemesine temizlemek, sivilce ve akneye meyilli olan cildi güzelce arındırmak için kullanabileceğiniz mucize bir eserle sizi tanıştırıyoruz. Fransa’da 1995 yılından bugüne onlarca uzman dermatolog ve biyolog ile piyasaya binlerce cilt bakım eserleri süren Bioderma’nun karma ya da yağlı bir cilt tipine sahip olanlar için formüle ettiği Sebium serisi içinde yer alan cilt temizleyicisi Foaming Gel hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık.

Bioderma Sebium Foaming Gel; Karma ve yağlı ciltler için laboratuvar ortamında formüle edilip, geliştirilmiş, bir cilt temizleme köpüğüdür. Dünyanın en çok tercih edilen cilt bakım markalarından biri olan Bioderma’nın karma ya da yağlı bir cilt tipine sahip olanlar için formüle ettiği Sebium serisinin içerisinde yer bu köpük, 200 ya da 500 ml’lik ambalajlarda satışa sunuluyor. Pürüzlü, sivilceli ve akneli ciltlerin ortak sorunu olan geniş ve tıkanıklı gözenekleri derinlemesine temizleyen eser, tıpkı vakitte gözenekleri sıkılaştırıcı tesir gösteriyor. Ciltteki kusurları ve pürüzleri en aza indirgemenin yanı sıra da cildinizi besliyor. Sivilce ve akneye eğilimli, problemli, karma ya da yağlı bir cilt tipiniz varsa bu eseri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Cildi kapsamlı bir formda temizleyen, suyla temas ettiği anda köpüren eser; ciltteki sebum artışını denetim altına alıyor. Fazla sebum üretimini engelleyerek, cildin nem istikrarını gözetiyor. Yani ciltte sivilce ve akne oluşumunun asıl nedeni olan çok sebum üretimini engelliyor. Karma, yağlı ve akneye meyilli ciltlere özel olarak formüle edilen eser; cildi makyaj ve kirden temizlemenin yanı sıra ciltteki sivilce ve akneleri de tedavi edici yani aknelerin durumunu düzgünleştirici bir tesir gösteriyor. Tertipli olarak kullanıldığında ciltteki sivilce ve aknelerin sayısını ve görünümünü hafifletiyor.

SEBİUM FOAMİNG GEL NASIL KULLANILIR?

Eseri kullanmadan evvel birinci olarak cildinizi bir ölçü suyla ıslatarak, nemlendirin. Akabinde jelden bir ölçü cildinize masaj yaparak, sürün. Birkaç dakika masaj yapmaya devam edin. Jel cildinizde büsbütün köpürdüğünde bol ölçüde su ile cildinizi durulayın.

Akabinde markanın cilt tipinizle uyumlu nemlendiricilerinden birini kullanmayı ihmal etmeyin. Eseri günde iki sefer sabah ve akşamları tertipli olarak kullanabilirsiniz.

SEBİUM FOAMİNG GEL FİYATI

Eser internetteki dermo kozmetik sitelerde ortalama 50 TL üzere bir fiyata satışa sunuluyor. Eser tekli olarak satıldığı üzere 2 adet içeren ekonomik paket formunda de satışa sunulabiliyor. 2’li paketleri yaklaşık 80 TL üzere bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

admin

Emla krem ne işe fayda? Emla krem nasıl kullanılır? Emla krem fiyatı 2019

Previous article

Pruzon Pomad ne işe fayda? Pruzon Pomad nasıl kullanılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir