Uncategorized

Biev’den neler alınır? Biev’den alışveriş yapmanın püf noktaları

0

Konut dekorasyonu konusunda yalnızca dekoratif eser değil mobilya satışı da yapan Biev, bu tarafıyla öbür dekorasyon mağazalarından ayrılıyor. Böylece tıpkı vakitte Biev’den alışveriş yaparken de farklı noktalara değinmek gerek. Sizler için Biev’den neler alınır ve Biev’den alışveriş yapmanın püf noktaları nelerdir sorularına karşılık aradık. Biev mağazasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler yalnızca yasemin.com’da!

Mesken dekorasyonunun önde gelen markalarından olan Biev, bilhassa aksesuar konusunda hayli dikkat çeken seçenekler sunuyor. Ayna, runner, askılık, tablo vb. eserler konusunda farklı modeller sunan Biev, makul indirim günleriyle de uygun fiyat aralıkları sunuyor. Pekala Biev’den alışveriş yaparken dikkat edilmesi ve değer verilmesi gereken noktalar nelerdir? Biev’den alınabilecek eserler nelerdir? Biev’den alışveriş yapmanın püf noktaları nelerdir? Öyleyse artık Biev alışverişi konusunda dikkat edilmesi gerekenlere yakından bakalım:

BİEV – TABLO: 849 TL

BİEV – ASKILIK: 175 TL

BİEV’DEN NELER ALINIR? BİEV’DEN ALIŞVERİŞ YAPMANIN PÜF NOKTALARI

Biev, alışveriş konusunda kolaylık sağlayan bir dekorasyon mağazası. Kullanıcıları için her ay kataloglar ve indirim kampanyaları sunan Biev’de alışveriş yapmadan evvel, markanın sitesini yakından takip etmek gerekir.

BİEV – RUNNER: 225 TL

BİEV – RUNNER: 649 TL

Biev’in aksesuar eserleri konusundaki güçlü eser çeşitliliği, bu alanda öncesinde bir araştırma yapma gereği sunuyor. Bu nedenle eser modellerine evvelden bakmak ve bir fikir oluşturmak gerekir.

BİEV – YEMEK MASASI EKİBİ: 1.327 TL

BİEV – ORTA SEHPA: 1.005 TL

Son olarak; öbür dekorasyon mağazalarına farkla mobilya satışı da yapan Biev’den mobilya alışverişi yaparken ise mobilyanın kalitesine, odanın uygunluğuna bakmalısınız ve başka modellerin fiyatlarına nazaran bir kıyaslama yapmalısınız.

BİEV – AYNA: 607 TL

BİEV – KOLTUK GRUBU: 896 TL

admin

Kibar Feyzo sinemasındaki askeri son haliyle görenler şaşırıyor

Previous article

Gökhan Zirve baba oluyor!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir