Uncategorized

Belinizi olduğundan daha ince gösterecek kombin hileleri

0

Kombin yaparken en çok değer verilen alanlardan biri beldir. Giydiğiniz pek çok parçayı en güzel biçimde taşımak, kesimin bel kısmındaki duruşuyla gerçek orantılıdır. Bilhassa ince belirli bayanlarda istenilen duruş ve dokunuş sağlanabiliyor. Pekala kalın belirli biriyseniz? Sizler için belinizi ince göstermenizi sağlayacak kombin hilelerini derledik. Bunları uyguladığınız taktirde istediğiniz şıklığı elde etmiş olacaksınız.

Bir insanın özgüven kazanması ile yanlışsız bir kombin oluşturması yanlışsız orantılıdır. Zira bir bayan ne kadar şık ve havalı bir görünüme sahip olursa, kendisine karşı inancı de o kadar yerinde olur. Bunu sağlamanın da pek çok yolu var. Bunlardan biri, beli ince göstermektir. Pekala bir beli ince göstermek için nasıl yollara başvurmak gerekir? Kalın belirli olsanız da, ince muhakkak bir bayanın elde ettiği manzarayı sağlamanız mümkün olabilir mi? Tüm bu sorulara karşılık olacak, kombin teklifleri ve hilelerini içeriğimiz içerisinde bir ortaya getirdik. Belinizi daha ince göstermek ismine uyguladığınız onca spor, diyet ve idmanın bilakis bu kombin hileleri, size kısa vakitte istediğiniz manzarayı elde etme talihini verecektir. Gerçek modül ve aksesuar tercihleri ile oluşturacağınız kombinler, belinizi ince göstermek konusunda size epeyce faydalı olacaktır. Belinizi ince gösterecek kombin teklifleri, tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com’da!

BELİNİZİ İNCE GÖSTERECEK KOMBİN HİLELERİ

Beli ince göstermek size tıpkı vakitte genç bir görünüm de kazandırır. Ufak ayrıntılarla sağlanacak şık kombin tekliflerini, sizler için birkaç unsur içerisine sığdırdık. Öyleyse artık bu ayrıntılara yakından bakalım: 

– Çizgili bir kesim tercih ediyorsanız; yatay değil dikey çizgili modelleri kullanın. Bu sizi hem daha zayıf gösterecek hem de belinize ince bir hava katacaktır.

– Eski bir moda kavramı olarak dikkat çeken peplum üst modeller, bu manada ikinci tercihiniz olmalı. Dikiş kısmı bel bölgesinden başlayan bu modeller, bel kıvrımlarınızı ortaya çıkarmak konusunda hayli değerlidir.

– Kombin yaparken belde oturan ve çan açılan kesimleri kullanmayın. Bunlar, bel oyuntusunu vurgular ama desenli modüllerle ince bir bel imgesi elde etmeniz mümkün.

– Kombininizde tüm dikkati belinizde toplamak tercihiniz ise, kesinlikle kemer kullanmalısınız.

– Ve son olarak… Etek ve pantolon konusunda yüksek bel modelleri kullanın. Böylece yeniden tüm dikkatleri bel bölgesinde toplamış olursunuz.

admin

Cumhurbaşkanı Erdoğan ulusal güreşçi İstek Kayaalp’in nikah şahidi oldu

Previous article

Glayöl çiçeğine nasıl bakılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir