Uncategorized

Beli ince gösteren kombin hileleri

0

Kombin yaparken en çok değer verilen alanlardan biri beldir. Giydiğiniz pek çok parçayı en güzel formda taşımak, kesimin bel kısmındaki duruşuyla yanlışsız orantılıdır. Bilhassa ince belirli bayanlarda istenilen duruş ve dokunuş sağlanabiliyor. Pekala kalın belirli biriyseniz? Sizler için belinizi ince göstermenizi sağlayacak kombin hilelerini derledik. Bunları uyguladığınız taktirde istediğiniz şıklığı elde etmiş olacaksınız.

Bir insanın özgüven kazanması ile yanlışsız bir kombin oluşturması yanlışsız orantılıdır. Zira bir bayan ne kadar şık ve havalı bir görünüme sahip olursa, kendisine karşı itimadı de o kadar yerinde olur. Bunu sağlamanın da pek çok yolu var. Bunlardan biri, beli ince göstermektir. Pekala bir beli ince göstermek için nasıl yollara başvurmak gerekir? Kalın aşikâr olsanız da, ince aşikâr bir bayanın elde ettiği manzarayı sağlamanız mümkün olabilir mi? Tüm bu sorulara cevap olacak, kombin teklifleri ve hilelerini içeriğimiz içerisinde bir ortaya getirdik. Belinizi daha ince göstermek ismine uyguladığınız onca spor, diyet ve idmanın bilakis bu kombin hileleri, size kısa vakitte istediğiniz imgeyi elde etme bahtını verecektir. Yanlışsız kesim ve aksesuar tercihleri ile oluşturacağınız kombinler, belinizi ince göstermek konusunda size epey faydalı olacaktır. Belinizi ince gösterecek kombin teklifleri, tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com’da!

BELİNİZİ İNCE GÖSTERECEK KOMBİN HİLELERİ

Beli ince göstermek size birebir vakitte genç bir görünüm de kazandırır. Ufak ayrıntılarla sağlanacak şık kombin tekliflerini, sizler için birkaç unsur içerisine sığdırdık. Öyleyse artık bu ayrıntılara yakından bakalım: 

– Çizgili bir kesim tercih ediyorsanız; yatay değil dikey çizgili modelleri kullanın. Bu sizi hem daha zayıf gösterecek hem de belinize ince bir hava katacaktır.

– Eski bir moda kavramı olarak dikkat çeken peplum üst modeller, bu manada ikinci tercihiniz olmalı. Dikiş kısmı bel bölgesinden başlayan bu modeller, bel kıvrımlarınızı ortaya çıkarmak konusunda hayli kıymetlidir.

– Kombin yaparken belde oturan ve çan açılan kesimleri kullanmayın. Bunlar, bel oyuntusunu vurgular ancak desenli modüllerle ince bir bel manzarası elde etmeniz mümkün.

– Kombininizde tüm dikkati belinizde toplamak tercihiniz ise, kesinlikle kemer kullanmalısınız.

– Ve son olarak… Etek ve pantolon konusunda yüksek bel modelleri kullanın. Böylece yeniden tüm dikkatleri bel bölgesinde toplamış olursunuz.

admin

Kirpik neden dökülür? Kirpik dökülmesine karşı konutta ne yapılır?

Previous article

Oyuncu Mevlüt Demiryay vefat etti! Kent Tiyatroları’ndan taziye iletisi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir