Uncategorized

Antika eşyalardan dekorasyon fikirleri

0

Herkesin konutunda kesinlikle ki eskilerden kalma ve atmaya kıyamadığı antika eşyalar bulunur. Bu eşyalar ile çağdaş bir dekorasyon tarzı oluşturulabilir. Salon, yatak odası ve oturma odaları için, günümüzde vintage olarak da geçen bu kesimlerle yapılacak olan dekorasyonlar, evlerinizde nostaljik bir ruh oluşturmanızı da sağlar. Sizler için antika eşyalarınızla yapabileceğiniz dekorasyon fikirleri yalnızca yasemin.com’da!

Antika eşyalar, her konutta bulunan lakin manevi bedeli sebebiyle atılamayan parçalardandır. Bu eşyaları hem atmak istemezsiniz hem de konut dekorasyonu için uygun bir biçimde kullanmak. Lakin bunu uygulamak konusunda çeşitli tereddütleriniz olabilir. Bu noktada sizlere; antika eşyalarınızla yapabileceğiniz dekorasyon tekliflerini derledik. Günlük hayat içerisinde işinize yarayacak olan birçok kesim, bugün vintage de diyeceğimiz bir sistemle konutlarımıza canlılık katıyor olacak. Çağdaş dekorasyon tarzlarına farklı bir mana katan bu dekorasyon tekliflerini, konutunuzun her köşesinde uygulayabilirsiniz. İşte antika eşyalardan en şık dekorasyon fikirleri:

ANTİKA EŞYALARDAN DEKORASYON FİKİRLERİ

İnsanların kendilerini en rahat ve huzurlu hissettikleri alan, konutlarıdır. Orada kendilerini yansıtan dekorasyonlara yer vermek isterler. Hakikaten bunu, antika eşyalarla da yapabilirsiniz. Her konutta sıklıkla karşımıza çıkan bu eşyalardan, yapılabilecek dekorasyonlar ise şu formda:

– Bayanların evlendikleri vakit konutlarına getirdikleri çeyiz sandıkları bu manada en bilinendir. Bu sandıkları, altlarına bir tekerlek takıp salonlarınıza ve oturma odalarınıza orta sehpa yapabilirsiniz. Sandığa renk katmak için vernikleyip üzerine yeni bir boya atabilirsiniz.

– Aynaları, çerçevelerini değiştirip salon ve yatak odalarınızın mobilyalarına uygun bir konuma dönüştürebilirsiniz.

– Eski dolaplarınızı da zımparalayıp tamir edebilirsiniz. Bu dolaplar, bilhassa yatak odalarınıza ya da oturma odalarınıza kütüphane, çocuklarınız için oyuncak dolabı olarak hizmet görebilir.

– Boya yapacaksanız natürel renkleri kullanın. Dekorasyon yaparken spor modelleri değil klasik kesimleri tercih edin.

 

admin

Wilma Elles yatırım yapmak için konut arayışlarında!

Previous article

2019’un en çok tercih edilen kesimleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir