Uncategorized

Ankara’da piknik yapılacak yerler

0

Başkentte yaşayanlara, öğrenci olanlara yahut tatili Ankara’da yakınlarıyla geçirmek isteyenlere hoş teklifler sunuyoruz. Ankara’da yeşil alanların parkların çok olmasından ötürü piknik alanları da sınır safadadır. Pekala, Ankara’da nerede piknik yapılır? İşte, Ankara’da piknik yapılacak yerler…

Ankara’da bir deniz kenarı Ankaralıların hasretini çektiği tek eksik olabilir. Fakat Ankara’da hali hazırda yapılmış olan bir çok yapay göl ve geniş havuz kenarları deniz hasretini biraz olsun dizginliyor. Harika görünümünün çekimiyle ziyaretçi akımına uğrayan Ankara, bir çok kenti solda bırakır bir hal alıyor. Pekala, Başşehir Ankara’da nerede piknik yapılır? Yeşilliğin ve piknik alanlarının en revaçta olduğu yerler nerelerdir? İşte, Ankara’da piknik yerleri…

ANKARA’DA PİKNİK ALANLARI

Ankara’nın Mamak ilçesinde Bayındır barajında bulunan Mavi Göl, piknikseverler için mükemmel bir tercih olacaktır. Bir çok cümbüş kesimiyle hizmet veren Mavi Göl’de keyifli bir piknik aktifliği yaşayacaksınız.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesi piknik alanlarıyla meşhur metropol bir yerdir. Buraya ailecek gönül rahatlığı ile gelebilir ve göl kenarında piknik keyfinin tadına varabilirsiniz.

Ankara’nın ilçesi Kızılcahamam’da bulunan Soğuksu Ulusal Parkı Ankara merkeze 80 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Pak hava,doğa ve piknik üçlüsünü kapsayan bir yerdir.

Ankara’nın Çubuk ilçesinde bulunan Karagöl, mükemmel göl görünümü çam ve dağ kavağı ormanlarıyla çevrelenmiştir. Burada piknik yapmanın tadına doyamayacaksınız.

Ankara’nın Güdül ilçesinde bulunan Güdül Sorgun Yaylası piknik alanı için epey harika bir tercih olacaktır. Ayrıyeten burada hafta sonu kamp yapabilir, bisiklet tipine çıkabilirsiniz.

admin

Leblebi nasıl yapılır? Konutta leblebi üretiminin püf noktaları…

Previous article

Müzikçi Fettah Can’dan yürek burkan şehit paylaşımı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir