Uncategorized

Amine Gülşe teklifleri reddediyor! İşte yapımcılardan açıklama..

0

TRT 1 ekranlarında yeni dönemde başlayacak olan “Şampiyon” dizisinde başrol oynayacak Tolgahan Sayışman’a bayan aktör aranıyordu. Savlara nazaran birinci teklif yeni evlenen Amine Gülşe’ye yapılmış lakin olumsuz karşılık alınmış istikametinde haberler yayınlandı. Bunun üzerine üretim şirketi açıklamada bulundu.

Eski bir boksörün hayatını anlatacak olan Şampiyon dizisinde başrolü Tolgahan Sayışman oynayacak. Ekim ayında başlayacak olan dizinin ana karakterlerinden biride boksörün yani Sayışman’ın aşık olacağı bayan olacak.

Fakat hala bayan aktörün arandığı ortaya çıktı. Birinci teklif geçtiğimiz günlerde futbolcu Mesut Özil ile hayatını birleştiren Amine Gülşe’ye yapılmıştı ve oyuncunun bunu kabul etmediği söylenmişti.

Hatta Gülşe’nin evliliğine odaklanmayı, anne olmayı düşündüğü için gelen teklifi reddettiği söylendi. Daha sonra Bensu Soral ve Neslihan Atagül’e teklif götürülmüş lakin şimdi kimin oynayacağı kesinleştirilmemiş. Bunun akabinde BSK imal şirketi Gülşe’ye teklif götürmediğine yönelik açıklama yaptı. 

Amine Gülşe ve Tolgahan Sayışman daha evvel “Asla Vazgeçmem” dizisinde başrol paylaşmıştı. 

admin

Hasan Kaçan: Yerim uzun adamın yanıdır

Previous article

Akıncılar dizi teklifini İmirzalıoğlu reddetti Cengiz Çoşkun kaptı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir