Uncategorized

Ağabeye elbiselerden leke nasıl çıkar? Ağabeye paklığı ve bakımı

0

Yaz aylarında düğün, mezuniyet üzere özel günlerde tercih edilen abiyeler,oldukça narin bakılması gereken dışarı kıyafetleridir. Bu nedenle çabuk kirlenmeye yüz tutmaktadırlar. Pekala, ağabeye biçimi kıyafetlerin bakımı nasıl yapılmalıdır? Yapısına ziyan vermeden paklığı konusunda bilinmesi gerekenler nelerdir? İşte, cevaplar…

Bayanların ağabeye, tuvalet usulü özel gün kıyafetleri çok hassas eşyalardır. Uzun müddetli bakımı için düzgün ve yanlışsız paklık yapılması ön görülmektedir. Abiyenin daimi parlak ve ipek görünümde kalması için kıymetli bir kaç sistem vardır. Çoklukla mat görünüme kavuşan ağabeye kıyafetleri bayanların en fazla karşılaştığı sorun olmaktadır. Bu nedenle uzun periyodik bir kullanım gerçekleşmeden bir seneyi bile devirmeyen kullanımlardan sonra kıyafet israfa götürülmektedir. İsrafın önlenmesi, abiye- tuvalet stili kıyafetlerin uzun periyodik kullanımı için neler yapılmalıdır? Ağabeye paklığı ve bakımı nasıl olmalıdır? Merak ettiğiniz karşılıklar için sayfamızın içeriğine göz atınız…

AĞABEYE PAKLIĞI VE BAKIMI

Abiyenin üzerine buz koyarak üzerinde gezdiriniz ve erimesini sağlayınız. Daha sonra leke çıkarıcı sprey sıkıp üzerinde leke görülmeyene kadar bekletiniz. Elde yıkama yapınız. Doğal sabun kullanarak yıkamayı sonlandırınız. Durulamayı sıcak su ile yapmaktan kaçınınız.

Soğuk su ağabeye biçimi kıyafetlere canlılık verir. Ve parlaklık kazandırır. Abiyelerin uzun müddetli kullanımı için çamaşır makinesine atmaktan kaçınınız.

Ağabeye üzerinde kırışıklık varsa ütü ayarını en hassas ve düşük dereceye getirerek buharlı bir ayarda ütüleme sağlayınız.

Buharlı ütünüz olmadığı şartta saç kurutma makinesini 40 derecelik açıda tutarak dairesel hareketlerle kurutma tekniğini uygulayınız. (Soğuk üflemeli düğmesi varsa soğuk daha düzgün bir seçenek olacaktır)

Ağabeye – tuvalet şekli kıyafetleri elde yıkadıktan sonra çok sıkmaktan kaçınınız. Kurutma makinesine atmayınız. Sandalye yahut askılık üzere bir eşyanın üzerine hür kalacak biçimde asınız ve zaten kurumasını bekleyiniz.

admin

Düzgün nohut nasıl anlaşılır? Nohut seçmenin püf noktaları

Previous article

Konut dekorasyonunda yer minderi modası

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir