Uncategorized

5. TRT ‘Geleceğin İletişimcileri’ mükafatları sahiplerini buldu

0

TRT’nin bu yıl 5.’si düzenlenen ‘Geleceğin İletişimcileri Yarışmacısı’, gerçekleştirilen merasimle sahiplerini buldu. 4 ana kısım ve 12 alt kategoride gerçekleşen merasimde mükafatları TRT Genel Müdürü İbrahim Eren verdi.

TRT 5. Geleceğin İletişimcileri Yarışı mükafatları, bu yılki sahiplerine ulaştı. TRT’nin Tepebaşı Stüdyosu’nda gerçekleşen merasimde, 4 ana kol ve 12 alt kategoride mükafatlar verildi. Ödül merasiminde; TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Direktörü Metin Mutanoğlu ve İstanbul Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz ile birlikte Kültür AŞ Genel Müdürü Kemal Kaptaner bulundu. 

Merasimde bir konuşma gerçekleştiren TRT Genel Müdürü Eren, yayıncılıkta dünyanın en kıymetli markalarından biri olmayı hedeflediklerini belirtti:

“Bu amaç doğrultusunda biz de TRT olarak değişiyoruz, yenileniyoruz, standartlarımızı daima güncelleyip yükseltiyoruz. Natürel bütün bunları yaparken şunu hiç unutmuyoruz, değişimde kök ebediyen korunur. Bu kök hem TRT’nin sahip olduğu 1927’de radyo yayıncılığıyla başlayan köktür hem de Türk milletinin Anadolu’nun sahibi olduğu ulusal ve manevi pahaların bütünüdür. Teknolojinin yanında hayatı, insanları anlamaya ve okumaya çalışmalıyız. Teknoloji değişse de öyküler daima anlatılmaya devam edecek, gazetecilik ve özgün içerikler hiç olmadığı kadar hayati olacaktır. Zira bilgiye her yerden ve her platformdan erişme imkanımız var. Sonuç olarak yenilikçi ve ilham verici fikirlere dürüst içeriklere bugünkünden daha fazla gereksinimimiz olacağı gerçeği apaçık karşımızda duruyor.” 

admin

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çifti boşanma kararı aldı

Previous article

Rami Malek’den Bond sinemasındaki “Arapça konuşan terörist” rolüne tepki!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir