Uncategorized

28 Haziran 2019 vizyona giren sinemalar

0

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 1’i yerli 4 sinema vizyona girmişti. Birbirinden çarpıcı ve farklı hususlara sahip olan sinemalar listesine bu hafta birbirinden ilgi alımlı yeni sinemalar eklendi. İşte, sinemasevenleri keyifli edecek bu hafta vizyona girecek olan sinemalar…

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 1’i yerli 4 sinema vizyona giriyor. Merakla beklenen sinema listeleri sinemaseverler için beyazperdeye yansıyacak. Birbirinden farklı husus anlatımlarıyla izleyicileri perdeye kitleyecek bu sinemalar 2019 yaz aylarına damga vuran sinemalar ortasında olacak. Bu hafta vizyona yeni sinemaları sizler için listeledik. İşte, bu hafta vizyona girecek sinemalar…

 VİZYONDAKİ SİNEMALAR

Beyazperdeye yansıyacak Almanya ve Türkiye ortak yapımı En Sevdiğim Kumaş sineması; bunaldığı hayatından kaçmaya çalışan genç bir bayanın kıssasını anlatıyor.

Evan Tramel’in yönettiği haftanın eğlenceli animasyon sinema Koca Ayak; sürgüne gönderilen Noel Baba’yı kurtarmak için yola çıkan genç Finn ve ejderhası Haldor’un öyküsünü husus alıyor.

Kahraman Tavuk Uzayda, gezegeni ve sevdiklerini uzaylılardan kurtarmak için güçlü bir maceraya atılan Condorito’nun öyküsünü seyirciye sunuyor.

Siyah Giyen Adamlar( Küresel Tehdit), dünyayı kötülüklerden arındırmaya çalışan grubun, bu güne kadar karşılarına çıkan en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için kurdukları grupla birlikte verdikleri savaşı anlatıyor.

Rocketman, müzik kesiminin en değerli isimlerinden olan ve ölümsüz kesimlere imza atan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve kelam müellifi Bernie Taupin ile olan iştirakini esprili bir anlatımla ele alıyor.

Yazlık Mesken sinemanın senaryosu; Orta yaşlarını süren direktör Anna’nın genç sevgilisinden ayrıldıktan sonra, ailesiyle buluşmak üzere düş üzere yazlık meskenlerine gidişi, orada yaşadıkları absürt olayları ve açığa çıkan aile sırlarını husus alıyor. İzlemeden karar vermeyin.

Çocuklu ailelerin rahatlıkla seçeceği Oyuncak Öyküsü; konuşan oyuncakları mevzu alıyor. Bu sinemayla hem çocuğunuza keyifli bir vakit geçirmiş olacak hem de çocukluğunuza dönmüş olacaksınız.

Vizyona girmeden sabırsızlıkla beklenen sinemalar ortasında yer alan Anna; çok hoş, başarılı fakat psikopat yapılı bir suikastçinin kılıktan kılığa girerek yaptığı zımnî işleri husus alıyor. Türk oyuncu Cansu Tosun da Helen Mirren, Luke Evans ve Cillian Murphy üzere ünlü Hollywood oyuncularıyla bu filmin kadrosunda yer alacak.

Ed ve Lorraine Warren çiftinin, lanetli oyuncak bebek Annabelle‘i inançlı buldukları konutlarına getirdikten sonra gelişen olayları mevzu ediniyor. Başrollerinde Vera Farmiga, Mckenna Grace ve Patrick Wilson yer alıyor.

Geçmiş Olsun, insanlığın neredeyse tamamının yok olduğu bir dünyada sevdiği bayanı bulmaya çalışan genç bir adamın öyküsünü beyazperdeye yansıtıyor. Bu güldürü sinemasının başrollerinde Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek ve Müge Boz’u göreceksiniz.

Laurel ile Hardy sineması, 1953’te çıktıkları son turnenin yanı sıra özel hayatlarını ve yaşadıkları olayları kaleme alıyor. İkilinin eşleri “Lucille” ve “Ida” karakterlerini Shirley Henderson ve Nina Arianda canlandırıyor.

Can Dostum isimli kitap serisinden uyarlanan Dostumun Seyahati isimli sinema, hayvanseverleri ve kitabın fanlarını beyazperdeye kitleyecek.
Bir köpeğin hayattaki hedefini keşfetmek için çıktığı seyahati bahis edinen sinemanın takımında Marg Helgenberger, Dennis Quaid, Josh Gad, Betty Gilpin, Henry Lauve, Kathryn Prescott üzere isimler var.

admin

Konut dekorasyonunda yer minderi modası

Previous article

Hamilelikte suyun gelmesi nasıl anlaşılır? Doğum ne vakit başlar?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir