Uncategorized

2019’un trend bavul modelleri ve fiyatları

0

2019 yaz döneminin en çok satın eserlerinden biri olan bavul modelleri için çeşitli teklifler mevcut. Bir bavul alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 bavul modelleri ve fiyatları nasıldır? Bavul yerleştirmenin tüyoları nelerdir? Kıyafetlerinizi rahatlıkla doldurabilmeniz mümkün müdür? 2019’un trend bavul modelleri ve dikkat edilmesi gerekenler, tüm ayrıntılarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

Tatil deyince akla gelen kavramlardan birincisi bavul ve valizlerdir. Tatile giderken yanınıza alacağınız elbiseleri, mayoları, çantaları, aksesuar eserlerini ve daha pek çok şeyi içerisine yerleştirdiğiniz bavul ve valizleri, ihtimamla seçmemiz ve kaliteli olmasına değer vermemiz gerekir. Sizler için bavul hazırlarken ve yeni bir bavul satın alırken dikkat edilmesi gerekenlere yakından baktık birebir vakitte 2019’un trend bavul modellerini ve fiyatlarını derledik. İşte bavul alışverişinde ehemmiyet vermeniz gerekenler:

BAVUL HAZIRLARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Tatile giderken yaşanan en büyük problemlerden biri bavul, valiz hazırlamaktır. Giderken net bir formda doldurulabilen bavul ve valizler, dönüş yolunda bir türlü kapatılamaz olur. Pekala bir bavul hazırlarken kıymet vermesi gereken nokta nedir? Bir bavul satın alırken nelere dikkat edilmeli? Hem bu soruların karşılıklarına hem de 2019 döneminin trend bavul modellerine ve fiyat aralıklarına bakalım:

N11: 160 TL

N11: 150 TL

– Bir bavul içerisine 2-3 kişilik eşya yüklemeyin. Az bavul olsun niyetinden fazla kişi sayısına nazaran bavul hazırlayın. 

KİPLİNG: 1.091 TL

HOFFMANNS GERMANY: 255 TL

– Bavulunuzun kaybolma ihtimalini riske atmayın ve üzerilerine isminizin yazılı olduğu etiketler yapıştırın.

FLO: 200 TL

FLO: 180 TL

YENİ BİR BAVUL SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bavulu hazırlarken kıymet vermeniz gereken 2 nokta bulunuyor. Lakin yeni bir bavul satın alırken dikkat etmeniz gereken bu kadar az değil. Sizler için bu noktaları maddeledik:

SAMSONİTE: 949 TL

SAMSONİTE: 1.414 TL

– Bir bavul ve valiz için kıymetli olan yük oranıdır. Sizlerin aslında koyacağınız kesimlerle ekstra ağırlaştıracağınız bavulunuzu, hafif seçmeniz de fayda var.

TRENDYOL: 350 TL

TRENDYOL: 200 TL

– Daha rahat bir kullanım sağlamak için 2 tekerlekli değil 4 tekerlekli bir bavul tercihinde bulunun.

HEPSİBURADA: 624 TL

HEPSİBURADA: 272 TL

– Aldığınız bavulun dışına da bakın. Dış kabının sert kabuklu olmamasına değer gösterin.

CARREFOURSA: 190 TL

CARREFOURSA: 190 TL

– Bavul hacminizin daha geniş olmasını istiyorsanız körüklü modelleri tercih edin.

GİTTİGİDİYOR: 410 TL

GİTTİGİDİYOR: 375 TL

admin

Madecassol krem ne işe fayda? Madecassol krem nasıl kullanılır?

Previous article

2019’un mükemmel tesettür mayo modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir