Uncategorized

2019’un mükemmel tesettür mayo modelleri

0

2019 yaz döneminde tesettür modasında birbirinden şık ve renkli mayo modelleri bulunuyor. Modanisa, Sefamerve, Mayovera ve Trendyol üzere ünlü markaların tesettür mayo modelleri nasıl? 2019 tesettür mayo modelleri nasıl? Tesettür mayo modellerinde hangi renkler moda? Tesettür mayo modellerinin ortalama fiyat aralıkları ne kadar? 2019’un harika tesettür mayo modelleri, tüm ayrıntılarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

Yaz tatili alışverişlerinde en çok ehemmiyete sahip kesimlerden biri tesettür mayolardır. Modelleri, desenleri, yapıları ve fiyatlarıyla en çok aratılan ve bilgi sahibi olunmak istenen tesettür mayolar için birçok seçenek mevcut. Pekala bir tesettür mayo alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 tesettür mayosunda hangi modeller revaçta? Tesettür mayolarının fiyatları nasıl? Modanisa, Sefamerve, Mayovera ve Trendyol üzere ünlü markaların tesettür mayo modelleri nasıl ve hangi renklerde? Sizler için tüm bu soruların cevaplarını tek bir içerikte topladık. Tesettür mayo alışverişi konusunda en büyük yol göstericiniz olacak olan bu içeriğimizi, kesinlikle ayrıntılıca okuyun. İşte tesettür mayo modası ve 2019 tesettür mayo modellerine yönelik tüm bilinmesi gerekenler:

MODANİSA: 360 TL

MODANİSA: 320 TL

TESETTÜR MAYO ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? 2019’UN MÜKEMMEL TESETTÜR MAYO MODELLERİ

– Tesettür mayonuzun denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra bedeninize yapışmayan bir kumaş çeşidinden olmasına ehemmiyet gösterin.

SEFAMERVE: 175 TL

SEFAMERVE: 175 TL

– Yaz sıcaklarından olumsuz istikamette etkilenmemek için; hava alan kumaşlarını tercih edin.

TESETTÜR MAYOM: 320 TL

TESETTÜR MAYOM: 265 TL

– Modüllü modeller suyu hapseder. Bu sebeple bu üslup modelleri tercih edin. Böylelikle mayonuzun şişmesini engellemiş olursunuz.

MAYOVERA: 449 TL

MAYOVERA: 379 TL

– Bel yapınız genişse; mayonuzun üst kısmını desenli, alt kısmını koyu – düz renk olan bir model seçin. Uzun boyluysanız, dikey çizgili modeller almayın. Kısa boyluysanız ise tercihiniz bu modeller olsun.

 

TRENDYOL: 165 TL

TRENDYOL: 186 TL

admin

2019’un trend bavul modelleri ve fiyatları

Previous article

Yanlışsız kemer kullanım hali nasıldır? 2019’un trend kemer modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir