Uncategorized

2019’un en çok tercih edilen renkleri

0

2019 yaz döneminin ortasına gelmiş bulunmaktayız. Artık 2019 dönemiyle ilgili bilinmesi gereken her şeye hakimiz. Bunlardan biri de, 2019’un en çok tercih edilen renkleri. Her mevsimde tercih edilen, dönemin havasını olduğu üzere yansıtan bu renkler, giyenlere başka bir şıklık katıyor. Sizler için 2019’un en çok tercih edilen renklerini bir ortaya getirdik. 2019 modasının trend renkleri tüm ayrıntılarıyla yasemin.com’da!

Moda; derin bir araştırma yapılmadığı taktirde hakkında net bilgilere ulaşamayacağımız ve kendisini daima yenileyen bir kavram. Her ne kadar kendini tekrar ettiği sav edilse de, bir dönemin başka dönemle farklılıklar taşıdığı aşikar. Bu sadece modellerde değil, renklerde de tesirli oluyor. Yani; bir evvelki dönem en çok tercih edilen renkler, bu dönem için beğenilen ve üretimde en çok kullanılan renkler olmuyor. Bunda belirttiğimiz üzere, yenilik kavramı başlı başına bir etken. Gerçekten 2019 renklerinde de birebir durum hakim. Sizlere daha evvel; Dünya renk otoritesi Pantone‘nin belirlediği renklerle oluşturulan ‘2019 İlkbahar/Yaz modasının tanınan renkleri’ni derlemiştik. Fakat 2019’a geniş bir perspektiften bakarsak, daha farklı renklerin de tanınan olduğunu görürüz. 

2019’UN EN ÇOK TERCİH EDİLEN RENKLERİ

Yeni dönemde en çok tercih edilen renkler ortasında mercan ve sarı tonları yer alıyor. Mercan tonları, çiçek desenli eteklerle birleşiyor lakin sarı tonları elbise, etek ve bluz üzere birçok kesime yansıyor.

Şu anda da trend olmakla birlikte; kış ve sonbahar devirlerinde yeşil ve tonlarını etek, bluzlarda görüyoruz. Mavi tonları ise prenses mavisi ismini verdiğimiz renklerle daha çok karşımıza çıkıyor.

Pudra ve kahve tonları, Ocak ayı ve Mayıs ayına kadarlık süreçte en çok gördüğümüz renkti. Gerçekten Eylül ve sonrasında da karşımıza epeyce çıkacağa benziyor.

admin

Namazdan sonra tesbihte ne çekilir? Tesbih çekerken söylenen zikirler

Previous article

Survivor 2019’un finalinde şampiyon muhakkak oldu! Türklerden…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir