Uncategorized

2019’un en çok tercih edilen kesimleri

0

Moda konusunda dönemin en trend modüllerini içerisinde barındıran, farklı renk ve modellerle yesyeni bir mana oluşturan kesimler, 2019 döneminin başrolünde yer alıyor. Pekala tüm bu çeşitlilik içerisinde 2019’un en çok tercih edilen kesimleri hangileri? Koton, Zara, LC Waikiki, Mango üzere markaların en çok satan modülleri neler? 2019 modasına dair tüm ayrıntılar, en ince detaylarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

İlkbahar ve yaz döneminde birçok modül trend oldu ve olmaya devam ediyor. Lakin bilinmesi gereken şu ki; her kesim için 2019 modasının başrolü demek gerçek olmayacaktır. Bu trend kesimleri, en çok tercih edilen renk ve modeller üzerinden belirlemek uygun olacaktır. Zara, Koton, LC Waikiki, Mango ve Bershka üzere dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen modelleri de bu manada yardımcı olacaktır. Pekala 2019 modasının en çok tercih edilen modülleri neler? 2019 modasının en trend renkleri neler? İlkbahar ve yaz modasının başrolünde hangi modüller var? Sizler için tüm bu sorulara cevap aradık. İşte 2019 modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

2019’UN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KESİMLERİ

Moda konusunda çeşitli argümanlar sık sık karşımıza çıkıyor. Bazıları 2018’den bu yana bizimle bazıları ise bu dönemin trendleri ortasında. Lakin bilinmesi gereken geçirdiğimiz vakit dilimlerinde en çok kullanılan ve ünlü markaların listelerinde yer alan modeller. Pekala gardıroplarımızda mutlaka yer alması gereken 2019’un en çok tercih edilen kesimleri neler? Gelin yakından bakalım:

BERSHKA – DERİ CEKET: 150 TL

BERSHKA – MOM PANTOLON: 80 TL

– 2019 döneminde pantolon ve bluz konusunda beyaz renkler moda. Gerçekten 2019 döneminin en çok tercih edilen renkleri de beyaz dışında öteki tüm açık renkler.

MANGO – ETNİK DESEN ETEK: 269 TL

MANGO – JEAN: 200 TL

– Ünlü markaların baskılı t-shirtlerinde daha fazla görmekle birlikte, pop-art desenleri sıklıkla görüyoruz. Bunlarla birlikte eteklerde de etnik desenler moda.

LC WAİKİKİ – MOM PANTOLON: 70 TL

LC WAİKİKİ – BASKILI T-SHİRT: 30 TL

– Elbiseler konusunda tiril modüller dikkat çekerken, pantolon konusunda ayrıyeten salaş ve mom jean modeller en çok tercih edilenler ortasında.

KOTON – BEL BAĞLAMALI PANTOLON: 59 TL

KOTON – MAXİ ELBİSE: 130 TL

– Çanta konusunda hasır modeller dikkat çekse de kutu ve poşet diyeceğimiz modeller çanta modasında en göz alıcı olanlar ortasında.

ZARA: 170 TL

ZARA: 200 TL

admin

Antika eşyalardan dekorasyon fikirleri

Previous article

Süratli bronzlaşmak için ne yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir