Uncategorized

2019 yaz gelinlerine özel buket modelleri

0

Yazın gelin olmak her manada hoş ve özeldir. Bunun en değerli sebeplerinden biri gelin çiçekleridir. İster kuru olsun ister canlı, renkleri ve modelleriyle gelin çiçekleri bir gelinin en tamamlayıcı kesimi vazifesini en güzel biçimde üstleniyor. Lakin gelin çiçeği seçmek de tıpkı gelinlik seçmek kadar kıymetli bir iş. Bu nedenle araştırma yapmak gerekir. Sizler için yaz gelinlerine özel çiçek buket modellerini derledik.

Yaz ayında en çok karşılaştığımız düğün davetleridir. Bir kuğu kadar beyaz gelinlikleriyle arz-ı endam eden gelinler, en değerli ve özel günlerinde şık olmak isteyecekler ve bunun için gayret harcayacaklardır. Gelinlik, ayakkabı, duvak… Elbette yalnızca bunlarla bitmiyor. Bir de gelin çiçeğini belirlemek lazım. Pekala lakin gelinliklerimizin en büyük tamamlayıcısı olan gelin çiçeklerimizi seçerken nelere dikkat etmemiz gerekir? Bu sorunun karşılığı çok kolay. Bulunduğunuz ayın favori çiçeklerini takip edin. Yaz ayında olduğumuz için sizlere yaz gelinlerine özel çiçek buket modellerini sunuyoruz. Bu nedenle Temmuz ve Ağustos ayının çiçek modellerine yakından bakalım:

YAZ GELİNLERİNE ÖZEL ÇİÇEK BUKET MODELLERİ

Temmuz ayının başlangıç haftasındayız. Bu 1 aylık süreç içerisinde nikah masasına oturacak bir gelin adayıysanız, Temmuz ayını temsil eden çiçekler tam olarak şöyle; zinya, aster, gerbera. 

N11: 120 TL

N11: 109 TL

Bu çiçekler dışında, artık klasikleşen kırmızı gül, ayçiçeği ve karanfil de Temmuz ayının trend çiçeklerinden.

HEPSİ BURADA: 119 TL

HEPSİ BURADA: 79 TL

Ağustos ayı ile birlikte yaz dönemini da kapatıyoruz. Şayet bu devirde evleniyorsanız, seçeceğiniz çiçekler şöyle; zinya, aslanağzı ve nergis.

HEPSİ BURADA: 100 TL

HEPSİ BURADA: 129 TL

Temmuz ayı ile ortak olan çiçekler ise karanfil ve ayçiçeği. Buradan yola çıkarak, iki çiçeğin de yaz döneminin temsilcisi olduğunu söyleyebiliriz.

GİTTİ GİDİYOR: 120 TL

GİTTİ GİDİYOR: 100 TL

admin

Bebek muştusu en hoş nasıl verilir? Hamileliği eşe açıklamanın en eğlenceli yolları

Previous article

İstanbul’da en âlâ park ve bahçeler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir