Uncategorized

2019 medine ipeği şal ve eşarp modelleri

0

2019 yaz döneminde şal modelleri içerisinde medine ipeği şal modelleri, en çok tercih edilen ve kullanılan modeller ortasında yer alıyor. Tesettür modasının beğenilen modülleri ortasında yer alan medine ipeği şal modelleri, hem renk çeşitliliği hem de kumaş tipinin şıklığıyla ilgi çekiyor. 2019 yazının trend medine ipeği şal ve eşarp modelleri, tüm ayrıntılarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

Medine ipeği şal modelleri, şal modasında en çok dikkat çeken şekiller ortasında yer alıyor. Yaz döneminde tesettür modasının en çok tercih edilen şal ve eşarp modellerinden olan medine ipeği şal modelleri; Freshscarfs, Eşarp AVM, Moda Kaşmir markalarının kataloglarında başrolde yer alıyor. Sizler için hem medine ipeği şal modellerinin fiyat aralıklarını hem de medine ipeği şal modellerini tercih ederken nelere dikkat edilmesi gerekir sorularına değindik. Medine ipeği şal modellerinin özellikleri nelerdir? Medine ipeği şal kullananların ilgisini çekecek özellikler nelerdir? İşte medine ipeği şal modelleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

MEDİNE İPEĞİ ŞAL MODELLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Türkiye’de üretilen Medine ipeği eşarp modelleri, görünüm olarak krep kumaşı andıran lakin krep kumaşla uzaktan yakından alakası olmayan bir kumaş cinsidir. Her mevsime uygun bir özellik gösteren bu kumaş çeşidi; iç göstermemesi ve terletmeyen yapısıyla bilhassa yaz mevsimlerinin en çok tercih edilen kumaş çeşidi oluyor.

Çoğunlukla koyu renk üzerinden üretilen bu kumaş, çok fazla olmasa da açık renklerle de üretilebiliyor. Hayli ilgi gören bu kumaş için en çok merak edilense hangi fiyat aralıklarında satışa sunulduğu. İşte bu sorunun cevabı:

2019 MEDİNE İPEĞİ ŞAL MODELLERİ VE FİYAT ARALIKLARI

EŞARP AVM: 45 TL

EŞARP AVM: 50 TL

FRESHSCARFS: 45 TL

FRESHSCARFS: 45 TL

FRESHSCARFS: 45 TL

FRESHSCARFS: 45 TL

FRESHSCARFS: 45 TL

FRESHSCARFS: 45 TL

MODA KAŞMİR: 40 TL

MODA KAŞMİR: 40 TL

admin

2019’un en yeni tesettür uzun etek modelleri

Previous article

2019 yaz dönemi plaj şapkası modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir